Jednání Rady Evropy

Místo návrhů konkrétních řešení současné migrační krize je tu opět snaha evropských institucí zdůvodnit svou neschopnost!

Momentálně jsem ve Štrasburku na jednání Rady Evropy. Jako vždy jsem očekával řadu návrhů na schválení absurdních a nebezpečných rezolucí. Přesně takovou si právě pročítám. Rezoluce s názvem Migrace jako příležitost pro evropský rozvoj. Tato zpráva prý „zpochybňuje“ mylnou představu o tom, že migranti mohou být hrozbou pro místní obyvatelstvo a ukazuje jaké výhody má přijímání žadatelů o azyl.

Myslím, že na otázku, jestli může být současná vlna nelegálních migrantů pro evropské obyvatele hrozbou, vidíme jasnou odpověď každý den. Ten, kdo snad nevidí problémy související s neřízenou migrací, je bohužel naprosto mimo realitu! Čekám, kdy už si konečně uvědomíme, že představa o bezproblémovém soužití v multikulturní Evropě je pouhým snem. Do Evropy přicházejí lidé s úplně odlišnou kulturou. V drtivé většině nejsou tito lidé ochotni přizpůsobit se našim hodnotám a pracovnímu tempu. Díky tomu u nich narůstá frustrace a nenávist k naší civilizaci. Dosavadní model integrace migrantů proto naprosto selhal, jako výsledek tohoto pokusu vidíme jedince, kteří se pro svou radikální víru nebojí dopustit naprosto bestiálních činů nebo části měst kam se neodváží ani policisté. S tímto návrhem rezoluce nemůžu souhlasit a rozhodně proti němu ostře vystoupím!


Další články